Generace singles dokument online. Být single není móda, ukazuje český dokument o nezadaných třicátnících 2020-03-07

Generace Singles

Generace singles dokument online

Počtová také vynechala komentáře sociologů nebo psychologů. Generace singles provází rokem života šestice lidí, přičemž rozhovory se točí převážně kolem vztahů, jejich hledání a ztrácení, odbočky k souvisejícím tématům tikot biologických hodin, co na to rodina a okolí jsou spíše okrajové, i když nepřehlédnutelné například rozhovor se synem skoročtyřicátníka Jana, který se obává, aby neskončil jako jeho otec, tedy bez partnerky. Clovek, ktery se jenom umi vetrit mezi luzry a natocit je, pro me neni reziser, ale jen voayer. Podařilo se vybrat šestici lidí, kteří mají různé důvody, proč být sami, procházejí střídavými fázemi dobrovolné i nedobrovolné samoty a především jsou to profesně úspěšní třicátníci a čtyřicátníci, kteří umějí o svých pocitech a zkušenostech mluvit, nechybí jim sebereflexe a až na výjimku i smysl pro humor. Je nám zběžně naznačeno, že singles přibývá, rozvodů také, a mužské i ženské vztahové role procházejí zásadními změnami, ale co si z toho vyvodíme pokud něco , to je na nás. Pravda, z filmu cítíte snahu o upřímnost.

Next

FFFILM: Recenze: Generace singles

Generace singles dokument online

Méďa 2012 online ke shlédnutí a ke stažení zdarma Film Méďa - Ted zdarma ke shlédnutí online a download ke stažení na MaxFilm. Singles lidé už zdaleka nejsou jen ti, kteří si to dali jako svůj životní cíl. Kombinuje v ní původní a nalezený materiál, který montáží spojuje do obrazů testujícího možnosti filmového média. Uznává, že život bez vlastní rodiny není moc smysluplný. Na seznamovací party rádia Krokodýl, kam ji dotáhne režisérka, v doupěti skutečných nefalšovaných zoufalců a bizarně úchylných seznamovacích soutěží varování: sledování soutěže med kolem huby poškozuje psychické zdraví , si uvědomí, že na tom není tak špatně a na partnera má stále určité nároky, ze kterých nesleví. Připomíná to zážitek z mechanického orloje: producírují se tu lidé, kteří přestávají kvůli práci, městským neurózám a moderním mravům umět žít. Návod Stáhni hru zde nainstaluj a hraj, ke hře již není potřeba Bf2 je to standalone hra.

Next

Generace Singles Online Ke Shlednuti A Ke Stazeni Zdarma, ~~~ Erotik

Generace singles dokument online

Používáme je například k ukládání vašich nastavení bezpečného vyhledávání, k výběru relevantních reklam, ke sledování počtu návštěvníků na stránce, k usnadnění registrace nových služeb a k ochraně vašich dat. Přitom jim chybí něčí blízkost; druhý kartáček v koupelně, vzájemné sdílení. S vizáží blonďatého věčného klučiny, tričkem Young primitive a uměleckou duší nemá jako prototyp úspěšného urban youth problém sehnat si dívku ostatně úspěch na speeddatingu hovoří za vše, tedy za VŠE , zároveň mu často vztahy připadají banální a má přirozenou tendenci hledat si komplikované vztahy a komplikované osobnosti, které ho následně vyčerpávají, protože jeho život nesmí být žádná nuda. Jsou svobodní, flexibilní, ekonomicky nezávislí. A ani ze singlovství nedělá onen vysněný životní styl.

Next

Generace Singles (2011) oficiální trailer

Generace singles dokument online

Souhlas s využitím cookies Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Oficiální stránky filmu jsou , trailer ani fotografie jsem nikde online neobjevil. V horších místech sledujeme jen zpovědi, jak se žije volným sexuálním životem, aby člověk neonanoval. Bylo mi stydno, kdyz Hnikovou prirovnavali k Formanovi. Takový mikropohled by se hodil do trochu gramotnější dramaturgie v pořadu na veřejnoprávní televizi.

Next

Generace Singles Online Ke Shlednuti A Ke Stazeni Zdarma, ~~~ Erotik

Generace singles dokument online

Myslí si na letitého kamaráda. Svoboda je dnes vnímána jako vyšší hodnota než stabilita… Nemáme takovou potřebu realizovat se životem v páru. Výsledek ale mluví spíš o lidech, kteří zoufale i smutně vyhlížejí partnerský život. Třicátnice Eva, kterou vidíme v laboratoři ale nedozvíme se, co přesně tam dělá a mezi koňmi, je mladá žena s porouchaným sebevědomím, nešťastným dětstvím a problematickou partnerskou minulostí. Film se rozhodně nesnaží stávající situaci nijak řešit, což je dobře, protože to samozřejmě nejde, ani kdyby se pro to ustavily tři vládní Kocábovy komise.

Next

FFFILM: Recenze: Generace singles

Generace singles dokument online

Rok se setkávala se třemi muži a třemi ženami, kteří spadají do kategorie tzv. Co však bylo komické v zemitém prostředí u Hníkové, tady působí poněkud násilně. Její filmy ukazují její vysoký cit pro skryté kvality obrazu i zvuku, potvrzují ji jako vynikající střihačku. Říká se, že tito singles jedinci obvykle bydlí ve velkých městech a kariéra je pro ně důležitější, než zakládání rodiny, než pevný vztah. Co všechno způsobuje, že se takto podivně rozhodujeme? Syrový trip režiséra Eliho Edela do komunity narkomanů z nádraží patří ke klasice, jež ovlivnila pozdější vlnu podobných filmů. Ale to vlastně není tak málo. Investiční bankéř Jan Urich 39 let drsně přirovnává ženy k ponožkám.

Next

generace singles dokument online

Generace singles dokument online

Někoho, s kým stráví celý život, s kým založí rodinu, s kým si budou rozumět? A když se nad tím víc zamyslí, tak jsou důvody jasné: jediné, co člověk dneska chce, je mít se dobře. Na filmu se koprodukčně podílela společnost Negativ, v menších rolích se objevili třeba Zuzana Kronerová či Pavel Liška a v jedné z hlavních pak Miloš Forman. Měla poměr se zadaným mužem, výčitky svědomí ji netrápily, ale nadšená z toho nebyla. Mrazivě zní vzájemné ujišťování protagonistů, že co nevidět začnou odvykačku, i když už při vyslovení jejich slibů je zřejmé, že budou přebity další dávkou. Problematiku generace za zenitem pak sebeironicky komentuje v rozhovoru s kamarádkami.

Next

Generace Singles (2011)

Generace singles dokument online

Fiktivní vzory singlů jako emancipovaná právnička Ally McBeal nebo čtveřice kamarádek ze seriálu Sex ve městě tradičně představují jakousi výkladní skříň metropolitního singlovství. To mě trochu zklamalo, že režisérka vlastně točí film o lidech, o kterých si pravděpodobně po všech těch grupáčích na filmové škole myslí, že jsou to ubožáci. Pozice dobrovolného a nedobrovolného singlovství se samozřejmostí sobě vlastní neustále střídá. Generace singles je ideální dokument. Režisérka mu k jeho exhibicionismu dala dostatečný prostor, mrazí jen z rozhovoru s jeho exmanželkou, když popisují rozpad svého manželství. Do tohoto divokého reje přijíždí s rodinou dvanáctiletá Christiane a brzy propadne špatné partě.

Next

Generace Singles — Filmkompas — iVysílání — Česká televize

Generace singles dokument online

Film se rozhodně nesnaží stávající situaci nijak řešit, což je dobře, protože to samozřejmě nejde, ani kdyby se pro to ustavily tři vládní Kocábovy komise. Příliš pracují, zvykli si žít odvázaně a nezávisle, nebo nechtějí slevit z náročných představ o vztazích. Za masku úspěšného macha nahlédneme vlastně jen jednou, když jej odzbrojí jeho vlastní syn, který se na procházce s vražednou upřímností teenagera vyjádří, že by nechtěl dopadnout jako jeho otec, skončit sám, bez lásky, bez partnera. Nenechte si ujít například výběrovou retrospektivu Krzysztofa Kieślowskeho. Poněkud upovídaný snímek Jany Počtové se snaží o vhled do intimního života dnešních třicátníků, z nichž skoro třetina žije - dobrovolně i nedobrovolně, ale každopádně dlouhodobě - single.

Next

Generace Singles (2011)

Generace singles dokument online

V individualismu, nedostatku ochoty ke kompromisu, v nízké či přemrštěné sebedůvěře, fixaci na minulost i pohodlnosti. Když se nakonec dozvíme, že jeden z protagonistů si zřejmě našel životního partnera, je to skoro na potlesk a vyhlášení výherce. Nesmělost mu brání Annu oslovit, a proto si najde vlastní způsob, jak se k milované ženě přiblížit. Naopak ženy malují kuchyň a nadávají na dětinské muže, kteří nepochopili, že čas patriarchátu nenávratně skončil. Někteří mi byli sympatičtí a souhlasil jsem s většinou toho, co říkali. Dokument Generace singles ale nepředstavuje svoje protagonisty jako osamělé losery, kterým se publikum vysměje ačkoliv je do zoufalých situací často staví.

Next